english version

Loading

Witamy w międzynarodowym instytucie Lone Sorensen

Refleksologia twarzy – dzieło ponad 38 lat pracy Dunki Lone Sorensen, która wykonała ponad 150 tysięcy zabiegów terapeutycznych i stworzyła największą szkołę refleksologii na świecie (26 krajów na 5 kontynentach, 11000 terapeutów).

Tera­pie Soren­sen­si­stemTM są uznane i zare­je­stro­wane w Kata­loń­skim Mini­ster­stwie Zdro­wia. Są także uznane przez mię­dzy­na­ro­dowe stowa­rzy­sze­nia reflek­so­lo­gów: Asso­cia­tion of Refle­xo­lo­gi­sts (AoR) i Fede­ra­tion for Holi­stic The­ra­pi­sts (FHT) w Wiel­kiej Bry­ta­nii, North Caro­lina Refle­xo­logy Asso­cia­tion NCBTMB/ ARCB w USA, Duńskie Stowarzyszenie Refleksologów (DDZ) oraz Irish Refle­xo­lo­gi­sts’ Insti­tute (IRI) w Irlan­dii.

Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen w Warszawie – oryginalna, opatentowana metoda bez błędów i przeinaczeń!

MILS oferuje jedyne w Polsce licencjonowane kursy zawodowe sorensensistem: refleksologia twarzy, Terapia Temprana, neurorefleksologia stóp, refleksologia rąk, japoński lifting oraz drenaż limfatyczny twarzy. Szkolenia te prowadzą Lone Sorensen, Robert Przybyś oraz Jarosław Sawa. Dyplomy są wystawiane w Barcelonie i sygnowane przez Lone Sorensen.

R. Przybyś i J. Sawa prowadzą terapię stacjonarną, ale przyuczają również rodziców niepełnosprawnych dzieci do wykonywania intensywnej i długoterminowej Terapii Temprana w warunkach domowych.

R. Przybyś jest refleksologiem twarzy od 2007 r., gdy ukończył pierwsze kursy w Warszawie. Od 2008 r. wyjeżdżał na liczne szkolenia do Kopenhagi i Barcelony, gdzie pod okiem samej Lone Sorensen rozwijał i doskonalił swoje umiejętności. Jako pierwszy polski terapeuta ukończył kurs Terapii Temprana. Od kilku lat jest jednym z najbliższych asystentów L. Sorensen i zdobył unikalne doświadczenie poprzez wspieranie jej projektów szkoleniowych i terapeutycznych w Europie i Azji. Jest jedynym spośród wszystkich instruktorów SorensensistemTM uprawnionym przez L. Sorensen do prowadzenia kursów Temprany dla terapeutów. Posiada uprawnienia do nauczania metod SorensensistemTM w ponad 20 krajach.

Jarosław Sawa jest terapeutą SorensensistemTM od końca 2010 r. Dwa lata później ukończył kurs Terapii Temprana. Prowadzi kursy japońskiego liftingu twarzy oraz drenażu limfatycznego.

dziecko

Nasze zalety

Oryginalna metoda Lone Sorensen opiera się na ponad 30-letniej pracy i doświadczeniu duńskiej terapeutki.

Opatentowana metoda

Tera­pie soren­sen­si­stemTM są uznane i zare­je­stro­wane w Kata­loń­skim Mini­ster­stwie Zdro­wia.

Profesjonalni terapeuci

terapeuci posiadają certyfikaty gwarantujące jakość terapii

Dogodna lokalizacja

Ścisłe śródmieście Warszawy – umożliwia wygodny dojazd.

_logomale

Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen

Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen działa w ścisłym śródmieściu Warszawy, co umożliwia dogodny dojazd.
Prosimy o ustalanie terminów wizyt wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny (jeśli nie możemy odebrać połączenia, oddzwaniamy później).
Osoby, które mają pytania dotyczące Terapii Temprana, proszone są o zapoznanie się wcześniej z treścią niniejszej strony i podanych linków. To znacznie ułatwi kontakt i pozwoli zaoszczędzić czas.

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.