english version

Cennik

Terapie prowadzone w gabinecie:

– 60 min. (pełny zabieg refleksologii twarzy lub stóp) –  250 zł

– 90 min. (kompleksowy zabieg refleksologii twarzy, stóp lub rąk) –  350 zł

Zabiegi kompleksowe są rekomendowane m.in. w prowadzonej w warunkach gabinetowych Terapii Temprana, w terapii schorzeń oczu, w terapii niepłodności i zaburzeń hormonalnych. 

Osoby, które porównują ceny zabiegów refleksologii w różnych gabinetach powinny gruntownie sprawdzić kwalifikacje i doświadczenie terapeuty (zawodowe przygotowanie Roberta Włodzimierza Przybysiacertyfikaty Sorensensistem, Jarosław Sawacertyfikaty).

Terapia Temprana – szkolenia dla rodzin

Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen prowadzi różne kursy dla rodzin (oryginalna metoda Lone Sorensen; najnowsze procedury zgodne ze standardami stosowanymi zarówno przez nią jak i Roberta W. Przybysia m.in. w Omanie).

Ceny kursów zaczynają się od 1060 Euro za udział jednej osoby w grupowym, 2-dniowym kursie Terapii Temprana oraz 1200 Euro za indywidualny kurs jednodniowy. Dla rodzin osób z uszkodzeniami mózgu lub schorzeniami genetycznymi rekomendowane są dłuższe kursy. Zakres i czas szkolenia dostosowane są do danego przypadku. Prosimy o kontakt, by dobrać właściwą formę kursu.

konsultacje zaplanowane w trakcie terapii (obejmują zmiany procedur oraz w razie potrzeby dodatkowe szkolenia; trwają do 3 godz.; w pierwszym roku terapii odbywają się co 3 miesiące, w następnych latach co 6 miesięcy): równowartość 385 Euro

Stały kontakt z terapeutą m.in. bieżące porady dotyczące techniki pracy i reagowanie na sytuacje nieprzewidziane: bezpłatne

Dane do przelewów w złotych:

właściciel rachunku: MILS Robert Przybyś

mBank, nr BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK (skrócony: BREXPLPW)

nr rachunku: 51 1140 2004 0000 3202 4771 2612, nr IBAN: PL 51 1140 2004 0000 3202 4771 2612

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.