english version

Kurs autoliftingu twarzy

Doskonałym uzupełnieniem zabiegu Japońskiego Liftingu Twarzy prowadzonego w salonie jest wykonanie go samodzielnie, w domu przed lustrem. Lone Sorensen opracowała procedurę Autoliftingu dla osób, które decydują się na samodzielne zabiegi na swojej twarzy lub dla osób które chcą podtrzymać efekty zabiegów Japońskiego liftingu prowadzonych w salonie przez dyplomowanego terapeutę.  Zabieg Autoliftingu wykonywany na własnej  twarzy w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Istotą Autoliftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Do zabiegu najlepiej stosować  różany olejek Lone Sorensen z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Autolifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

 

Najbliższy Kurs Autoliftingu Twarzy odbędzie się: 8 sierpnia 2018 r. /środa/

 

Cena szkolenia: 390 zł/w cenie olejek różany /
Miejsce szkoleń: ul. Wilcza 22a lok. 1, Warszawa

Szkolenie odbywa się w godz. 17.00-20.30 z przerwą na kawę lub herbatę

Instruktor: Jarosław Sawa /tel. 733 500 304/

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Na szkolenie można się zapisać wysyłając na adres: jarekpsawa@gmail.com następujące dane:

• Imię i nazwisko

• Numer telefonu

• Adres e-mail

• Nazwa szkolenia: Kurs Autoliftingu Twarzy

Zobacz film o autoliftingu

Zobacz film o autoterapii

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.