Dwubiegunowa Terapia Traum to nowa forma pracy z traumami emocjonalnymi.  Autorka, Lone Sorensen, postawiła sobie za cel oddziaływanie na pamięć komórkową ciała oraz na układ limbiczny, w tym ciało migdałowate. Procedury opracowane w ostatnich 2-3 latach polegają na odpowiedniej stymulacji stref odruchowych na twarzy i stopach.

Dzięki terapii dwubiegunowej można odnaleźć wewnętrzny spokój. Terapia pomaga wyregulować oddech i rytm serca. L. Sorensen zapewnia, że dzięki jej metodzie można oddziaływać m.in. na poziom hormonów i neurotransmiterów m.in. serotoniny, dopaminy, norepinefryny etc. Równowaga biochemiczna organizmu przekłada się na spokój umysłu, duszy i ciała.

Dwubiegunowa Terapia Odruchowa może być stosowana u dzieci, dorosłych i osób w podeszłym wieku. Pomaga w:

  • Stresie
  • Traumach
  • Nierównowadze emocjonalnej
  • Zaburzeniach psychicznych
  • Depresji
  • Zespole wypalenia
  • Zaburzeniach łaknienia

L. Sorensen wykorzystała w swojej terapii mikrosystemy odruchowe i badania naukowe dr Toshikatsu Yamamoto (Japonia), dr Castillo Moralesa (Argentyna), dr Wonga (USA), prof. Bui Quoc Chau (Wietnam), Marii Perez Farji (Argentyna), dr Jeana Bossy (Francja).

Materiały szkoleniowe zaskoczą osoby, które poznały refleksologię twarzy, stóp oraz Praxis Vertebralis sorensensistemTM. L. Sorensen rozróżnia bowiem pracę z dawnymi traumami i aktualnymi emocjami (nowa forma analizy złogów na linii jelita grubego). Praca na twarzy to m.in. stymulacja stref kręgosłupa na twarzy (linia Praxis przy uszach oraz punkty na czole korespondujące z wszystkimi poziomami kręgosłupa). Materiały zawierają nowe mapy stref odruchowych skojarzonych ze splotami nerwowymi (zarówno na twarzy jak i na stopach)

Dwubiegunowa Terapia Odruchowa jest znakomitym kursem do rozpoczęcia przygody z refleksologią. Problemy emocjonalne i dawne traumy są podłożem bardzo wielu schorzeń. Szybkie efekty terapii dadzą impuls do poznania innych form refleksologicznej pracy z ciałem.

Najbliższy termin szkolenia w Warszawie:

14-15 marca 2020 r. (godz. 10.00-17.00; godzinna przerwa na lunch niewliczony w cenę szkolenia). Warszawa.

Cena: 2000 PLN. Deklaracja udziału w szkoleniu nie gwarantuje miejsca w grupie. W celu rejestracji proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty za szkolenie na e-mail: robert.przybys@gmail.com. Lista uczestników jest zamykana 10 dni przed rozpoczęciem zajęć. UWAGA. Proszę również o podanie w tym samym mailu danych do faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty (paragon) wystawienie faktury nie będzie możliwe.  Dane do przelewów – patrz: Cennik.