english version

Loading

Kurs terapii neuro-odruchowej rąk (refleksologia rąk)

ręce_nowe

FILM: fragment zabiegu refleksologii rąk

Refleksologia rąk Sorensensistem™ jest techniką terapeutyczną opartą o tradycyjną i współczesną medycynę Dalekiego Wschodu (Korea, Wietnam). Terapia neuro-odruchowa rąk w wielu przypadkach może zastąpić refleksologię twarzy lub terapię neuro-odruchową stóp. Podobnie jak wymienione techniki terapeutyczne łączy w sobie zarówno postępowanie przyczynowe jak i objawowe. W postępowaniu przyczynowym terapeuta wyszukuje złogi podskórne i ocenia ich wielkość. W postępowaniu symptomatycznym ma do dyspozycji m.in. mapę ciała fizycznego, punkty 5 elementów, ponad 300 punktów neurologicznych na każdej z rąk oraz technikę Praxis Vertebralis na rękach.

Jest to metoda prosta i skuteczna zarówno w schorzeniach chronicznych jak i nagłych. Natychmiast całkowicie eliminuje bądź znacznie zmniejsza ból kręgosłupa, kolana, barku czy ból zębów. Stymulacja stref i punktów na rękach oddziałuje na układ nerwowy, hormonalny, immunologiczny, poprawia krążenie, usuwa napięcia mięśniowe, stres i zmęczenie. Odpowiedni dobór procedur (m.in. punktów neurologicznych) pozwala na opracowanie skomplikowanej terapii np. w chorobie Parkinsona. Terapię neuro-odruchową rąk można zastosować w kombinacji z zabiegami na na twarzy i stopach, co potęguje działanie terapii.

Kogo może zainteresować szkolenie? Z pewnością terapeutów, którzy już znają techniki Sorensensistem™, ale również osoby, które dotychczas nie miały nic wspólnego z refleksologią. Ręce idealnie nadają się do autoterapii. Każdy może nauczyć się tej metody i stosować ją na sobie i bliskich niemal w każdej sytuacji: w domu, w podróży, w pracy. Nie trzeba dysponować specjalistycznym sprzętem jak np. stół do masażu. Zaletą jest również krótki czas trwania szkoleń.

Kurs obejmuje zaledwie 4 dni. Jeśli wybierasz kursy o najwyższej, gwarantowanej jakości, kurs refleksologii rąk Sorensensistem™ jest właśnie dla Ciebie.

ręce

Instruktor: Robert Przybyś

Terminy najbliższych kursów w Warszawie:

26-29 czerwca 2017 r.

druga połowa 2018 r.

Cena kursu:  4320 zł (w tym VAT 23 %); Uwaga! zniżka dla refleksologów twarzy sorensensistem: cena kursu: 3240 zł (w tym VAT 23 %); Zgłoszeniem udziału w kursie jest mail na adres robert.przybys@gmail.com zawierający potwierdzenie przelewu pełnej opłaty za szkolenie (dane do przelewu poniżej). Rekrutacja kończy się 15 dni przed szkoleniem.

Szkolenia odbywają się w godz. 10.00-17.00 z przerwą na lunch /niewliczony w koszt kursu/.

Miejsce szkoleń: ul. Wilcza 22a lok. 1, Warszawa

Absolwenci mogą powtarzać szkolenia wnosząc 50 proc. opłat.

Płatności za kursy /z dopiskiem nazwy kursu/ prosimy dokonywać na rachunek mbank, nr BIC: BREXPLPWMBK

rachunek do wpłat w złotych (PLN):

51 1140 2004 0000 3202 4771 2612,

nr IBAN PL51 1140 2004 0000 3202 4771 2612

Właściciel rachunku: Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen Robert Przybyś

adres siedziby właściciela rachunku: ul. Komisji Edukacji Narodowej 97 lok. 98, 02-777 Warszawa

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.