english version

Loading

Kurs terapii neuro-odruchowej rąk (refleksologia rąk)

ręce_nowe

FILM: fragment zabiegu refleksologii rąk

Refleksologia rąk Sorensensistem™ jest techniką terapeutyczną opartą o tradycyjną i współczesną medycynę Dalekiego Wschodu (Korea, Wietnam). Terapia neuro-odruchowa rąk w wielu przypadkach może zastąpić refleksologię twarzy lub terapię neuro-odruchową stóp. Podobnie jak wymienione techniki terapeutyczne łączy w sobie zarówno postępowanie przyczynowe jak i objawowe. W postępowaniu przyczynowym terapeuta wyszukuje złogi podskórne i ocenia ich wielkość. W postępowaniu symptomatycznym ma do dyspozycji m.in. mapę ciała fizycznego, punkty 5 elementów, ponad 300 punktów neurologicznych na każdej z rąk oraz technikę Praxis Vertebralis na rękach.

Jest to metoda prosta i skuteczna zarówno w schorzeniach chronicznych jak i nagłych. Natychmiast całkowicie eliminuje bądź znacznie zmniejsza ból kręgosłupa, kolana, barku czy ból zębów. Stymulacja stref i punktów na rękach oddziałuje na układ nerwowy, hormonalny, immunologiczny, poprawia krążenie, usuwa napięcia mięśniowe, stres i zmęczenie. Odpowiedni dobór procedur (m.in. punktów neurologicznych) pozwala na opracowanie skomplikowanej terapii np. w chorobie Parkinsona. Terapię neuro-odruchową rąk można zastosować w kombinacji z zabiegami na na twarzy i stopach, co potęguje działanie terapii.

Kogo może zainteresować szkolenie? Z pewnością terapeutów, którzy już znają techniki Sorensensistem™, ale również osoby, które dotychczas nie miały nic wspólnego z refleksologią. Ręce idealnie nadają się do autoterapii. Każdy może nauczyć się tej metody i stosować ją na sobie i bliskich niemal w każdej sytuacji: w domu, w podróży, w pracy. Nie trzeba dysponować specjalistycznym sprzętem jak np. stół do masażu. Zaletą jest również krótki czas trwania szkoleń.

Kurs obejmuje zaledwie 4 dni. Jeśli wybierasz kursy o najwyższej, gwarantowanej jakości, kurs refleksologii rąk Sorensensistem™ jest właśnie dla Ciebie.

ręce

Instruktor: Robert Przybyś

Terminy najbliższych kursów:

21-24 marzec 2017 r. (pełny kurs)

3-6 lipca 2017 r. (pełny kurs)

Cena kursu:  4320 zł (w tym VAT 23 %); Uwaga! zniżka dla refleksologów twarzy sorensensistem: cena kursu: 3240 zł (w tym VAT 23 %); Zgłoszeniem udziału w kursie jest mail na adres robert.przybys@gmail.com zawierający potwierdzenie przelewu pełnej opłaty za szkolenie (dane do przelewu poniżej). Rekrutacja kończy się 15 dni przed szkoleniem –  17 maja 2016 r.

Szkolenia odbywają się w godz. 10.00-17.00 z przerwą na lunch /niewliczony w koszt kursu/.

Miejsce szkoleń: ul. Wilcza 22a lok. 1, Warszawa

Absolwenci mogą powtarzać szkolenia wnosząc 50 proc. opłat.

Uwaga NOWOŚĆ!

Jeżeli nie odpowiadają Ci podane wyżej terminy, istnieje możliwość zorganizowania kursu wyłącznie dla jednej osoby lub pary uczestników. Termin jest uzgadniany indywidualnie. Cena takich szkoleń: kurs dla jednego uczestnika – 8640 PLN (w tym VAT 23 %) za pełny kurs (32 godz. lekcyjne w 3 dni), kurs dla dwóch i więcej osób – po 4320 PLN od osoby (w tym VAT 23 %). W przypadku szkoleń dla osób, które ukończyły drugi moduł refleksologii twarzy obowiązuje 25-proc. zniżka (szkolenie trwa krócej – 24 godz. lekcyjne w 2 dni). Każdy z uczestników kursów indywidualnych rezerwuje termin wnosząc bezzwrotny zadatek w wysokości 25 proc. pełnej opłaty najpóźniej 30 dni przed rozpoczęciem kursu. Pozostałą część całej kwoty należy wpłacić najpóźniej 15 dni przed szkoleniem. Brak opłaty oznacza rezygnację z kursu.

Płatności za kursy /z dopiskiem nazwy kursu/ prosimy dokonywać na rachunek mbank, nr BIC: BREXPLPWMBK

rachunek do wpłat w złotych (PLN):

51 1140 2004 0000 3202 4771 2612,

nr IBAN PL51 1140 2004 0000 3202 4771 2612

Właściciel rachunku: Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen Robert Przybyś

adres siedziby właściciela rachunku: ul. Komisji Edukacji Narodowej 97 lok. 98, 02-777 Warszawa

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.