english version

Kurs terapii schorzeń oczu

Zobacz film o terapii schorzeń oczu

Terapia schorzeń oczu – unikalna terapia przygotowana przez Lone Sorensen w ostatnich latach. Łączy standardowy zabieg na twarzy ze stymulacją wybranych punktów i stref wokół oczu, na uszach i stopach. Na szczególną uwagę zasługuje kolejny już mikrosystem refleksoryczny wyznaczony przez duńską terapeutkę. Wybrane punkty spośród kilkudziesięciu zlokalizowanych wokół oczu uciska się precyzyjnie patyczkami higienicznymi. Terapia wzroku znajduje zastosowanie w następujących wadach i schorzeniach oczu: krótko- i dalekowzroczność, astygmatyzm, choroba zezowa, zwyrodnienie plamki żółtej, jaskra, zaćma (również w przebiegu cukrzycy), zespół suchego oka, otarcie rogówki, krótkowzroczność nocna, daltonizm, zespół Ushera, stany zapalne spojówek.

Kurs terapii wzroku trwa dwa dni. Jest to kurs specjalistyczny i nie obejmuje podstaw metody Lone Sorensen. Co prawda plan szkolenia umożliwia udział osób, które nie uczestniczyły wcześniej w innych kursach sorensensistem, ale  z myślą o jak najlepszym prowadzeniu terapii w przyszłości należy rozważyć opanowanie przynajmniej dwóch pierwszych modułów refleksologii twarzy metodą Lone Sorensen.

Jedynym instruktorem terapii schorzeń oczu w Polsce jest Lone Sorensen. Ostatni kurs odbył się w Warszawie w maju 2017. r. Dwadzieścia trzy osoby zostały wtedy przeszkolone w zakresie terapii wzroku. W planach jest kolejne szkolenie. Chętnych prosimy o kontakt: robert.przybys@gmail.com. Zapisy kończą się 10 dni przed rozpoczęciem zajęć. W celu rejestracji należy przesłać potwierdzenie przelewu opłaty za dany kurs na e-mail: robert.przybys@gmail.com. W związku z ewentualnie przekazywanymi przez Panią/Pana danymi osobowymi informujemy, że Robert Przybyś prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen Robert Przybyś jako administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (tzw. RODO) oraz zgodnie z zasadami, z którymi mogą się Państwo zapoznać na stronie http://temprana.pl/contact.

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.