english version

Loading

Kurs terapii schorzeń oczu

Zobacz film o terapii schorzeń oczu

Terapia schorzeń oczu – unikalna terapia przygotowana przez Lone Sorensen w ostatnich latach. Łączy standardowy zabieg na twarzy ze stymulacją wybranych punktów i stref wokół oczu, na uszach i stopach. Na szczególną uwagę zasługuje kolejny już mikrosystem refleksoryczny wyznaczony przez duńską terapeutkę. Wybrane punkty spośród kilkudziesięciu zlokalizowanych wokół oczu uciska się precyzyjnie patyczkami higienicznymi. Terapia wzroku znajduje zastosowanie w następujących wadach i schorzeniach oczu: krótko- i dalekowzroczność, astygmatyzm, choroba zezowa, zwyrodnienie plamki żółtej, jaskra, zaćma (również w przebiegu cukrzycy), zespół suchego oka, otarcie rogówki, krótkowzroczność nocna, daltonizm, zespół Ushera, stany zapalne spojówek.

Kurs terapii wzroku trwa dwa dni. Jest to kurs specjalistyczny i nie obejmuje podstaw metody Lone Sorensen. Co prawda plan szkolenia umożliwia udział osób, które nie uczestniczyły wcześniej w innych kursach sorensensistem, ale  z myślą o jak najlepszym prowadzeniu terapii w przyszłości należy rozważyć opanowanie przynajmniej dwóch pierwszych modułów refleksologii twarzy metodą Lone Sorensen.

Jedynym instruktorem terapii schorzeń oczu w Polsce jest Lone Sorensen. Najbliższy kurs terapii schorzeń oczu jest zaplanowany w dniach 28-29 maja 2017 r. w Warszawie (godz. 10-17; wkrótce zostanie ustalone miejsce szkolenia). Cena szkolenia: 390 Euro od osoby.

Szczegóły dotyczące wpłat:

W związku z tym, że L. Sorensen prowadzi szkolenia w różnych krajach bardzo prosimy o dokładny opis wpłaty.

Tytuł przelewu: Nazwisko uczestnika, Ocular course, May 2017, Poland

W przypadku osób, które jedynym przelewem opłacają udział w więcej niż jednym kursie – np. Lifting Moduł II oraz Kurs Terapii Wzroku:

Tytuł przelewu: Nazwisko uczestnika, Lifting Mod. 2 & Ocular course, May 2017, Poland

Dane do przelewu:

BANK: BBVA Banco Bilbao Vizcaya Argentaria, S.A.
ADRES BANKU: GUIZPUSCOA 110, 08020 BARCELONA, HISZPANIA
IBAN: ES88 0182 1029 6102 0851 5694
SWIFT: BBVAESMMXXX
WŁAŚCICIEL RACHUNKU: IRFI de Lone Sorensen SL

Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu i danych do faktury na e-mail: robert.przybys@gmail.com. W związku z urlopem Roberta Przybysia prosimy o ewentualne pytania i korespondencję w sprawach dotyczących kursu po 7 maja.

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.