english version

Przykłady terapii cz 2/2

Przykłady z Polski cz 2/2:

Migrenowe bóle głowy

Pani Julita po serii zabiegów pozbyła się migrenowych bólów głowy. Wcześniejsze terapie – a było ich wiele – nie przynosiły efektów.

Bóle twarzy

Pani Danuta od 12 lat cierpi na niezdiagnozowane bóle twarzy. Żadna terapia – ani konwencjonalna ani niekonwencjonalna – nie dała trwałych efektów. Znaczną poprawę odczuła już po pierwszych wizytach u Roberta W. Przybysia. Po dwóch miesiącach zabiegów na twarzy, rękach i stopach pani Danuta ocenia, że bólu jest ok. 60 proc. mniej. Efekt utrzymuje się, a klientka mówi, że odzyskała dobre samopoczucie i radość życia.

Nowotwór piersi i jajników

U pani Bożeny usunięto operacyjnie duże zmiany nowotworowe (piersi i jajniki). Ze względu na odległość od Warszawy zastosowana została Terapia Temprana. Z chorą pracowała codziennie jej siostra pod kierunkiem R. W. Przybysia. Mimo intensywnej chemio- i radioterapii chora czuła się dobrze, nie straciła włosów. Wyniki są w normie.

Zaburzenia mowy i pamięci spowodowane ch. Parkinsona

Pan Józef zgłosił się do Roberta W. Przybysia na terapię z zaburzeniami mowy i pamięci spowodowanymi chorobą Parkinsona. Na początku miał problemy ze zbudowaniem zdania złożonego. Po 4 miesiącach terapii płynnie opowiadał całe historie. Poprawiła się pamięć. Od kilku lat utrzymuje kontakt z terapeutą. Mimo rzadkich obecnie zabiegów, jego stan jest zadowalający.

Niedoczynność tarczycy

Pani Tatiana zgłosiła się na terapię z objawami niedoczynności tarczycy. Zastosowane metody konwencjonalne nie przynosiły zadowalających efektów. Badania wykonane po serii zabiegów terapii neuro-odruchowej twarzy pokazały normalny poziom hormonów. Niedawno, po długiej przerwie, pani Tatiana znów skorzystała z kilku zabiegów u Roberta W. Przybysia, ale powód był już zupełnie inny.

Problemy z zajsciem w ciążę

39-letnia pani Bożena, zgłosiła się do Roberta W. Przybysia z anemią, kłopotami trawiennymi i napadami kaszlu. Pani Bożena bardzo szybko zareagowała na terapię i objawy ustąpiły, niemniej kontynuowała zabiegi. Pewnego dnia zadzwoniła do terapeuty wcześnie rano i zmienionym głosem zakomunikowała: “Jestem w ciąży. Nie mam wątpliwości, że stało się tak dzięki zabiegom refleksologii twarzy.” To pierwsza ciąża pani Bożeny, wcześniejsze starania były bezskuteczne.

Jaskra

Pan Andrzej poczuł radykalną zmianę w widzeniu, po zaledwie miesiącu terapii prowadzonej przez Roberta W. Przybysia. Wcześniej widziałem tylko jakieś światła i niewyraźne plamy, a teraz dałbym sobie radę w życiu posługując się tylko chorym okiem – mówi pan Andrzej w krótkim filmie o efektach terapii. Dodatkowym skutkiem zabiegów było uśmierzanie bólu w stawie kolanowym. Efekt przeciwbólowy pojawiał się błyskawicznie, podczas zabiegów. Pan Andrzej nauczył się sam prostych technik odruchowych, które przynosiły mu szybką ulgę w bólu.

Pacjentka 75 l. zgłosiła się do Roberta W. Przybysia w kwietniu 2012 r. Rozpoznanie: jaskra. Na prawe oko nie widziała od ponad 10 lat; zgłosiła się z obawy o stan oka lewego. Po dwóch zabiegach zapytała czy to możliwe, że zaczyna widzieć na prawe oko. Po kilku miesiącach terapii nie ma wątpliwości: używając tylko prawego oka rozpoznaje twarze i duże litery ulicznych reklam. Poprawił się słuch.

SM pod kontrolą

Temprana jest z powodzeniem wykorzystywana w chorobach osób dorosłych. Robert W. Przybyś opiekuje się jako terapeuta panią Moniką niemal od momentu wystąpienia u niej pierwszych objawów stwardnienia rozsianego. Minęły trzy lata, a pani Monika prowadzi normalne  życie. Została mamą. Powtarzane regularnie badania lekarskie potwierdzają jej bardzo dobry stan.

SM i podwójne widzenie

Niektórzy terapeuci uczą się metod sorensensistem, bo przyniosły pomoc ich bliskim. Jedną ze studentek Roberta W. Przybysia jest pani Małgorzata, której córka zachorowała na stwardnienie rozsiane. Pierwszym objawem było podwójne widzenie. Konwencjonalne leczenie nie przyniosło poprawy. Po półrocznej terapii córka pani Małgorzaty zapomniała o problemie ze wzrokiem. Obecnie to jej mama wykonuje zabiegi. Pani Małgorzata zachęcona efektami refleksologii twarzy u swojej córki chce teraz pomagać innym.

Zespół Churga-Strauss

Pani Dorota z zespołem Churga-Strauss zgłosiła się na terapię po dwóch latach leczenia sterydami i lekamiimmunosupresyjnymi. Objawy nie ustępowały, a pacjentka znacznie utyła i zachorowała na zaćmę. Po 8 zabiegach u Roberta W. Przybysia radykalnie poprawiły się wyniki krwi pani Doroty. Po kolejnych kilku wizytach lekarz prowadzący zdecydował o zdecydowanym ograniczeniu dawek stosowanych leków.

Terapia Temprana – nagła poprawa słuchu 

Urszula Maksalon poznaje tajniki terapii neuro-odruchowej sorensensistemTM (refleksologia twarzy, Praxis Vertebralis na stopach). Sama doświadczyła niezwykłej skuteczności zabiegu wykonanego przez Roberta W. Przybysia.

Ziemowit – czterokończynowe porażenie mózgowe

Ziemowit Dawidziak ma 3,5 roku. Od drugiego miesiąca życia cierpi na porażenie czterokończynowe i epilepsję. Pod koniec września 2014 r. najbliżsi Ziemka przeszli szkolenie z zakresu Terapii Temprana pod kierunkiem Roberta W. Przybysia i sami wykonują zabiegi w warunkach domowych. O zaobserwowanych zmianach opowiada Tata Ziemka – Pan Paweł. Ziemowit jest podopiecznym Fundacji „Potrafię Pomóc” Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi.

Maciej Zientarski – Temprana 6 lat po wypadku

Pan Maciej Zientarski 6 lat temu miał poważny wypadek samochodowy. Teraz rozpoczął terapię Temprana. Robert W. Przybyś przeszkolił najbliższych do wykonywania zabiegów refleksologicznych w warunkach domowych.

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.