english version

Terapia schorzeń oczu

Terapia schorzeń oczu

Unikalna terapia schorzeń oczu została opracowana przez Lone Sorensen w ostatnich latach. Łączy standardowy zabieg terapii neuro-odruchowej twarzy z uciskaniem wybranych punktów i stref wokół oczu, na uszach i stopach.

Na szczególną uwagę zasługuje kolejny już mikrosystem refleksoryczny wyznaczony przez duńską terapeutkę. Wybrane punkty spośród kilkudziesięciu zlokalizowanych wokół oczu uciska się precyzyjnie patyczkami higienicznymi.

Terapia poprawia wzrok przy takich wadach i schorzeniach oczu jak: krótkowzroczność i nadwzroczność, astygmatyzm, choroba zezowa, zwyrodnienie plamki żółtej, jaskra, zaćma (również w przebiegu cukrzycy), zespół suchego oka, otarcie rogówki, krótkowzroczność nocna, daltonizm, zespół Ushera, stany zapalne spojówek.

Przykład skuteczności terapii:

Pacjentka 75 l. zgłosiła się do Roberta W. Przybysia w kwietniu 2012 r. Rozpoznanie: jaskra. Na prawe oko nie widziała od ponad 10 lat; zgłosiła się z obawy o stan oka lewego. Po dwóch zabiegach zapytała czy to możliwe, że zaczyna widzieć na prawe oko. Po kilku miesiącach terapii nie ma wątpliwości: używając tylko prawego oka rozpoznaje twarze i duże litery ulicznych reklam. Poprawił się słuch.

Kolejny przykład znakomitych efektów terapii  neuro-odruchowej sorensensistemTM pod linkiem:Krótka seria zabiegów terapii wzroku sorensensistemTM przyniosła  znaczącą poprawę w przebiegu jaskry.

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.