stopppp

FILM: fragment zabiegu neurorefleksologii stóp sorensensistem

Kurs terapii neuro-odruchowej stóp (PRAXIS VERTEBRALIS, w skrócie PV) składa się z 2 modułów /32 godziny lekcyjne/.

Praxis Vertebralis skupia się na strefach odruchowych związanych z ośrodkowym i obwodowym układem nerwowym. Jest to potężne “narzędzie” do pracy terapeutycznej z uszkodzeniami, bądź dysfunkcjami układu nerwowego oraz wadami postawy. Oddziaływanie na strefy odruchowe nerwów rdzeniowych aktywizuje przewodnictwo nerwowe, ma więc kolosalne znaczenie dla organów wewnętrznych, gruczołów dokrewnych i mięśni. Już starożytni dostrzegali związek między stanem kręgosłupa, a funkcjonowaniem poszczególnych narządów.

Moduł 1: omówienie wad postawy; powiązanie stanu organów wewnętrznych i gruczołów dokrewnych ze stanem nerwów rdzeniowych; praktyka: wyszukiwanie największego złogu na podeszwie stopy, dokładne opracowanie linii Praxis Vertebralis na stopie (4 etapy) oraz różne rodzaje równoważenia; technika pracy na linii PV uważana jest za jedną z najtrudniejszych w całej metodzie Lone Sorensen, ale przynosi niejedokrotnie natychmiastowe efekty np. w bólach kręgosłupa.

Moduł 2: mikrorefleksologia palucha – na paluchu wyznaczono ponad 40 stref odruchowych kojarzonych z określonymi ośrodkami mózgu, nerwami czaszkowymi oraz narządami zmysłów; linia traum emocjonalnych na stopie;

W trakcie szkolenia obok teorii jest czas na praktykę, a w Praxis Vertebralis technika wykonywania zabiegu jest szczególnie ważna. Wymaga dużej precyzji.

Opinie uczestników szkoleń:

FILM: http://www.youtube.com/watch?v=thzLJo6N6Bc

FILM: http://www.youtube.com/watch?v=LKlfusJ4HL0

Najbliższy kurs Praxis Vertebralis (połączone moduły I-II):

Warszawa: 27 lutego – 1 marca 2020 r.

stopa1Kursy odbywają się w centrum Warszawy, ul. Wilcza 22A lok. 1, w godz. 10.00-17.00 z godzinną przerwą obiadową (lunch nie jest wliczony w cenę szkolenia).

Cena pełnego szkolenia (moduły I-II): 4000 PLN. Deklaracja udziału nie gwarantuje miejsca w grupie. W celu rejestracji proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: robert.przybys@gmail.com. Lista uczestników jest zamykana 10 dni przed rozpoczęciem zajęć. UWAGA. Proszę również o podanie w tym samym mailu danych do faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty (paragon) wystawienie faktury nie będzie możliwe.  Dane do przelewów – patrz: Cennik.