english version

Kurs – Dwubiegunowa Terapia Odruchowa

Dwubiegunowa Terapia Odruchowa to nowa forma pracy z traumami emocjonalnymi.  Autorka, Lone Sorensen, postawiła sobie za cel oddziaływanie na pamięć komórkową ciała oraz na układ limbiczny, w tym ciało migdałowate. Procedury opracowane w ostatnich 2-3 latach polegają na odpowiedniej stymulacji stref odruchowych na twarzy i stopach.

Dzięki terapii dwubiegunowej można odnaleźć wewnętrzny spokój. Terapia pomaga wyregulować oddech i rytm serca. L. Sorensen zapewnia, że dzięki jej metodzie można oddziaływać m.in. na poziom hormonów i neurotransmiterów m.in. serotoniny, dopaminy, norepinefryny etc. Równowaga biochemiczna organizmu przekłada się na spokój umysłu, duszy i ciała.

Dwubiegunowa Terapia Odruchowa może być stosowana u dzieci, dorosłych i osób w podeszłym wieku. Pomaga w:

  • Stresie
  • Traumach
  • Nierównowadze emocjonalnej
  • Zaburzeniach psychicznych
  • Depresji
  • Zespole wypalenia
  • Zaburzeniach łaknienia

L. Sorensen wykorzystała w swojej terapii mikrosystemy odruchowe i badania naukowe dr Toshikatsu Yamamoto (Japonia), dr Castillo Moralesa (Argentyna), dr Wonga (USA), prof. Bui Quoc Chau (Wietnam), Marii Perez Farji (Argentyna), dr Jeana Bossy (Francja).

Materiały szkoleniowe zaskoczą osoby, które poznały refleksologię twarzy, stóp oraz Praxis Vertebralis sorensensistemTM. L. Sorensen rozróżnia bowiem pracę z dawnymi traumami i aktualnymi emocjami (nowa forma analizy złogów na linii jelita grubego). Praca na twarzy to m.in. stymulacja stref kręgosłupa na twarzy (linia Praxis przy uszach oraz punkty na czole korespondujące z wszystkimi poziomami kręgosłupa). Materiały zawierają nowe mapy stref odruchowych skojarzonych ze splotami nerwowymi (zarówno na twarzy jak i na stopach)

Dwubiegunowa Terapia Odruchowa jest znakomitym kursem do rozpoczęcia przygody z refleksologią. Problemy emocjonalne i dawne traumy są podłożem bardzo wielu schorzeń. Szybkie efekty terapii dadzą impuls do poznania innych form refleksologicznej pracy z ciałem.

Najbliższy termin kursu:

25-26 listopada 2018 r.

nauczyciel: Lone Sorensen

tłumacz: Robert W. Przybyś

Miejsce szkoleń: ul. Wilcza 22a lok. 1, Warszawa

Cena: 3 190 zł

z dofinansowaniem z funduszy UE (50% – 80%), cena spada nawet do

                                             638

Płatności za szkolenie prosimy kierować na rachunek w: BBVA Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A.,
adres: Guizpuscoa 110, 08020 Barcelona, Hiszpania /z dopiskiem nazwy kursu i numeru modułu/

IBAN: ES8801821029610208515694, SWIFT: BBVAESMMXXX. 

Właściciel rachunku: IRFI de Lone Sorensen SL, adres: Lope de Vega 6, 08005 Barcelona, Hiszpania.

Szkolenie odbywa się w godz. 10.00-17.00 z przerwą na obiad /niewliczony w koszt kursu/.

Zapisy i wpłaty przyjmowane są najpóźniej 30 dni przed terminem kursu.  Warunkiem rejestracji jest  przesłanie skanu potwierdzenia zapłaty/przelewu za kurs  na adres: robert.przybys@gmail.com. Prosimy również, by mail zgłoszeniowy zawierał następujące informacje: 

• Imię i nazwisko

• Numer telefonu

• Nazwę szkolenia: Kurs – Dwubiegunowa Terapia Odruchowa

• Zgodę na wykorzystanie podanych w mailu danych osobowych przez Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen oraz IRFI de Lone Sorensen do celów rekrutacji.

W związku z ewentualnie przekazywanymi przez Panią/Pana danymi osobowymi informujemy, że Robert Przybyś prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Międzynarodowy Instytut Lone Sorensen Robert Przybyś jako administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (tzw. RODO) oraz zgodnie z zasadami, z którymi mogą się Państwo zapoznać na stronie http://temprana.pl/contact.

 

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.