english version

Refleksologia rąk

ręce_nowe

Terapia neuro-odruchowa rąk – FILM (fragment zabiegu)

Jedyne licencjonowane kursy zawodowe refleksologii rąk SorensensistemTM w Polsce

Terapia neuro-odruchowa rąk została opracowana przez Lone Sorensen  na podstawie technik stosowanych w Korei i Wietnamie. Na rękach wyznaczono ponad 300 punktów, które oddziałują na narządy wewnętrzne i układy organizmu. Podstawowe zasady refleksologii rąk znane są tysiącom Koreańczyków, którzy wykorzystują je z pożytkiem dla siebie i innych w życiu codziennym.

Technika ta znakomicie zastępuje działania na stopach, gdy nie można na nich pracować np. ze względu na niektóre schorzenia. Terapia neuro-ooruchowa rąk jest znakomitym narzędziem w autoterapii. Można ją wykonywać na sobie i innych właściwie wszędzie: w domu, biurze, w podróży.

Zabieg pomaga szybko – i co ważne bez farmaceutyków – pozbyć się napięć mięśniowych czy uśmierzyć ból zęba. W przypadku ostrych czy też chronicznych schorzeń zalecana jest autoterapia na dłoniach w okresie między zabiegami na twarzy czy stopach. Podczas pierwszego spotkania terapeuta pokazuje receptory, które należy uciskać. Doradza też jak należy na nie oddziaływać, by efekt był optymalny.

© Zawartość strony www.temprana.pl jest chroniona prawem autorskim.
Wykorzystywanie fragmentów tekstu oraz grafiki bez zgody autora oraz podania źródła jest bezprawne.